loader

Plastik

title

Hekim Boya Plastik alanında geliştirdiği önemli yatırımlar, AR-GE ve üstün kapasite artırımı ile günümüzün ve sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli plastik tedariğini sağlamaktadır. PVC, profil, pvc kaplama malzemeleri (lambri) ve pvc birleştirme elemanlarının üretimini yapmaktadır.

Plastik

Hekim Plastik

title

Bir Hekim Holding işletmesi olan Hekim Boya Plastik alanında geliştirdiği önemli yatırımlar, AR-GE ve üstün kapasite artırımı ile günümüzün ve sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli plastik tedariğini sağlamaktadır. PVC, profil, pvc kaplama malzemeleri (lambri) ve pvc birleştirme elemanlarının üretimini yapmaktadır.

Seçkin ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren Hekim Boya Plastik, Türkiye ve dünya boya pazarındaki payını satış pazarlama ağı ve nitelikli kadrosu ile, sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda devam ettirmektedir. Gelişim anlayışı ile kişi ve kurumlara uzanan hizmet kalitesini en üst seviyeye ulaştırmak birincil hedefleri arasında yer almaktadır.

Hekim Boya Plastik grup şirketlerinin bütünlüğü ve temel ilkeleri arasında yer alan, doğaya saygı felsefesi ile yatırımlarını geliştirmektedir. Sosyal ve kurumsal sorumluluk bilinci ile verimliliğin sürekliliğini, yaşam kalitesinin daima en iyi seviye de olmasını desteklemektedir.

Prefabrike binalarda taşıyıcı olan bölümlerin lambri, suntelam, fibercement gibi ürünlerin boşluklarının kapatılması ve yüzey kaplamalarında yardımcı olan ürünlerdir.