loader

Kurumsal

title

Hekim Holding işletmelerinden Hekim Boya, Plastik; 2002 yılında grup şirketlerinin boya ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kuruldu.

Kurumsal
Kurumsal

Hakkımızda

title

Hekim Holding işletmelerinden Hekim Boya, Plastik; 2002 yılında grup şirketlerinin boya ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kuruldu. Firmanın kaliteli ürünlerine karşı oluşan büyük talep, Hekim Boya, Plastik’in boya plastik sektörüne açılmasına öncülük etti.

Ayrıcalıklı çalışmalarıyla boya sanayine yenilikçi bir anlayış getiren Hekim Boya, Plastik; seçkin ürün yelpazesini her geçen gün geliştiriyor. Ürün geliştirme ve kapasite artırım çalışmalarının yanında Ar-Ge araştırmalarına da önemli yatırımlar yapan Hekim Boya, Plastik; farklı sektörlerin kaliteli boya ihtiyacını yıllardır güvenle karşılıyor. Sadece Türkiye içinde değil, dünya pazarındaki payını da nitelikli satış pazarlama ağıyla artıran Hekim Boya, Plastik; Hekim Holding’in üstün kalite, yüksek müşteri memnuniyeti ilkelerine sadık kalan uluslararası alanda da sektöründeki öncü konumunu sürdürüyor.

Politikalarımız

title

Hekim Holding çatısı altında, holding bünyesindeki şirketlerin boya ihtiyacını karşılamak amacıyla 2002 yılında kurulan Hekim Boya, Plastik, yaptığı kapasite artırımı ve yeni yatırımları ile boya plastik sektörünün öncü ismi haline geldi. Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile ürün kalitesini ve yelpazesini sürekli olarak geliştiren Hekim Boya, Plastik su bazlı inşaat boyaları ve astarları, PVC profiller, mobilya grubu ürünler, su bazlı macun ve yapıştırıcılar olmak üzere dört ana faaliyet grubunda müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı üretim gerçekleştiriyor.

Vizyonumuz

title

Yaptığımız her işte kalite ve mükemmelliği yakalayabilmek için, yönetim anlayışımızı çevreye duyarlı felsefemizle birleştirip bir yaşam biçimi haline getiriyoruz. Sosyal ve kurumsal sorumluluk bilinci ile yola çıktığımız tüm çalışmalarımızda verimliliğin ve yaşam kalitesinin sürdürülebilirliğini destekliyoruz.

Misyonumuz

title

Holdingimizle iş birliği halindeki tüm müşterilerimizi, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve içinde yaşadığımız doğayı dost kabul eden bir anlayışla, ülkemizin gelişimine katkıda bulunmayı görev olarak kabul ediyoruz. Sürekli gelişim anlayışı ile kişi ve kurumlara ulaşan hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak birincil hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Kapasitemiz

title

Hekim Holding başlangıçta “kendi ürünleri ile kendine yetebilmek ve dışa bağımlılığı ortadan kaldırmak” misyonuyla bünyesindeki şirketlerin boya ihtiyacını karşılamak üzere boya plastik endüstrisinde faaliyetlerine başlamış olup, ardından tüm sektörün boya tedariğini karşılayacak seviyede üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Su Bazlı Derz Macunu

Su Bazlı Derz Macunu

120 ton/yıl

Akrilik Esaslı Yapıştırıcı

Akrilik Esaslı Yapıştırıcı

120 ton/yıl

Marley Yapıştırıcısı

Marley Yapıştırıcısı

120 ton/yıl

kapasite

PVC Profiller

1233 ton/yıl

PVC Profiller

İnşaat Boyaları

242 ton/yıl

İnşaat Boyaları

Plastik Emülsiyon Boyaları

2016 ton/yıl

Plastik Emülsiyon Boyaları

İş Ortaklarımız

title