loader

Boya

title

Hekim Boya, Plastik tarafından üretilen yüksek kalitedeki su bazlı inşaat boyaları ve astarlar binaların iç ve dış cephelerinde kullanılmaktadır. Parlak boyalar, mat boyalar, yarı mat boyalar ve astarlar ana başlıkları altında üretilmektedirler.

Boya

Hekim Boya

title

Hekim Boya, Plastik tarafından üretilen yüksek kalitedeki su bazlı inşaat boyaları ve astarlar binaların iç ve dış cephelerinde kullanılmaktadır. Parlak boyalar, mat boyalar, yarı mat boyalar ve astarlar ana başlıkları altında üretilmektedirler. Kolay temizlenme özelliğine sahip su bazlı boyalar, çevre-insan sağlığına zarar vermeyen kokusuz boyalardır. Hekim Boya, Plastik ürünleri sektörün en çok tercih edilen boya çeşitleri arasında yer almaktadır.

Binaların imalatı esanasında cephelerinde oluşabilecek çatlaklar, çizikler, derzler, çukurlar ve vidalamadan kaynaklanan delik başları gibi yüzeylerin düzeltilmesini sağlamak amacıyla Hekim Boya, Plastik macun ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler dolgu malzemesi olarak kullanılır. Diğer yandan esneklik gerektiren yerlerde de tercih edilmektedir.

Hekim Boya, Plastik tarafından alanında uzman kadrosu ile üretilen yapışıtırıcı çeşitleri yapı sektöründeki cephe kaplama malzemeleri olan, fiberment, eps, pvc, marley v.b. ürünlerin uygulanacağı yüzeye yapıştırılması amacıyla kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zararsız olan bu ürünlerkullanımı ve uygulaması kolay ve sağlam yapışma özelliğine sahiptir.

Su bazlı inşaat boyaları ve astarlar, yapı sektöründe binaların iç cephe ve dış cephelerinde su bazlı mat boyalar , Yarı mat boyalar , parlak boyalar, astarlar olarak ana başlıklar altında ...

Macunlar yapı sektöründe imalat esnasında binaların iç cephe ve dış cephelerinde montajlamalarda yüzeyde oluşabilecek derzler, çatlaklar, çukurlar, çizikler montaj vidalama ...

Yapıştırıcılar ürünlerde yapı sektöründeki cephe kaplama malzemelerin ( Fibercement , eps ve pvc ,marley zemin kaplamaları ) yapıştırılmasında kullanılmaktadır.